Detail akce

image 01.07. 2022 - 29.07. 2022
Letní kino na děkanství


Promítání letního kina na zahradě Starého děkanství. POZOR! Vstupenky k zakoupení POUZE na místě v den promítání. V případě nepříznivého počasí se promítání ruší.

Změna programu vyhrazena!
pátek 1. července až pátek 29. července

Program:
pá 1. 7. / 21 hodin – po setmění / 100 Kč / Po čem muži touží 2 – volné pokračování úspěšné komedie Po čem muži touží, která se stala divácky nejúspěšnějším českým snímkem roku 2018. Tento film je opět humorným pohledem na střet mužského a ženského světa a hledání jejich vzájemného porozumění, které může jednoho i druhého dovádět k šílenství. ČR / komedie / 95 min. / české znění / přístupný - POZOR ZMĚNA, KVŮLI ŠPATNÉMU POČASÍ SE PROMÍTÁNÍ PŘESOUVÁ DO KINA SOKOL!

pá 8. 7. / 21 hodin – po setmění / 120 Kč / Párty Hárder: Summer massacre – další nejstrašnější mejdan v historii filmu. Režisér Martin Pohl, známý jako kontroverzní rapper Řezník nebo jako autor Mártyho frků, natočil pokračování své kultovní a extrémně nekorektní komedie Párty Hárd. Česká kina letos nic šílenějšího s velkou pravděpodobností neuvedou.
ČR / komedie / 100 min. / české znění / do 15 let nepřístupný

pá 22. 7. / 21 hodin – po setmění / 130 Kč / Hádkovi – komedie režiséra Vojtěcha Moravce o rodině, která se pořád hádá. Ať dělají Hádkovi, co mohou, nikdy se na ničem neshodnou a každý z nich si nakonec myslí to svoje. Ve vzduchu teď navíc visí rozepře o dědictví po dědovi a o jeho posledním přání vyjet se všemi k moři.
ČR / komedie / 98 min. / české znění / do 12 let nevhodný

pá 29. 7. / 21 hodin – po setmění / 100 Kč / Zpívej 2 – velké sny a ještě větší hudební hity. To je svět Bustera Moona, odvážného koaláka, který se odhodlal uspořádat největší talentovou show. A protože s jídlem roste chuť, čekají v pokračování na Bustera a jeho partu zpěváků mnohem větší výzvy. USA / animovaný / 110 min. / české znění / přístupný - toto promítání se v případě nepřízně počasí přesouvá do sálu kina Sokol.
Přílohy:
obrázek


zpět na přehled

Kudyznudy.cz - tipy na výlet