Kalendárium akcíZOBRAZIT DNEŠNÍ AKCE

image Vilík: Rychle a vesele
obrázek
21.10. 2018

Malé autíčko Vilík má velký sen - chce se stát králem silnic ve svém rodném městě. Navíc je zamilovaný do modelky Belly. Jenže v cestě mu stojí její přítel Ben a také zlý náklaďák Kaiser, který Bellu unese. Vilíka čeká nesnadný úkol!

Odpolední dětské promítáníimage Zloději
obrázek
21.10. 2018

Osamu si přivydělává krádežemi v obchodech. Do rutiny krádeží zasáhne osamělá holčička, kterou si Osamu vezme k sobě. Jeho čin odhaluje tajemství uvnitř rodiny zlodějů a zpochybňuje, co vlastně pod pojmem rodina rozumíme. Film je citlivým a rafinovaným dramatem o bezpodmínečné lásce a důstojnosti chudých.

Art kinoimage Afrika - Divadlo Járy Cimrmana - VYPRODÁNO
obrázek
22.10. 2018

Cimrman / Smoljak / Svěrák
aneb Češi mezi lidožravci

hrají: Zdeněk Svěrák, Petr Brukner nebo Petr Reidinger, Bořivoj Penc, Genadij Rumlena nebo Marek Šimon, Jan Hraběta, Václav Kotek, Robert Bárta

Délka představení je 2 hodiny včetně přestávky.

Více informací najdete na www.divadlonymburk.c…


image Jean Paul Sartre - S vyloučením veřejnosti
obrázek
22.10. 2018

Nymburský divadelní soubor JeLiTa uvede jednoaktovou hru. Malý, prázdný, temný, uzavřený prostor bez oken je místem posledního spočinutí tří mrtvých duší odsouzených k životu věčnému v tomto strohém Papinově hrnci.

Délka představení 45 minut.
image Lukáš Pavlásek - Kdo nepláče není Čech
obrázek
23.10. 2018

90 minutová one man show s podtitulem Češi, alkohol a Rock and roll je klasickou standup comedy, jen komik a mikrofon. Dozvíte se který národ je nejlepší na světě, kde začíná zóna debilů, proč pití prospívá naší civilizaci, co pít když chcete, aby se vám narodil Václav Klaus, povíme si jak strávit pořádnou dovolenou, kterou nám pokazí dámská jízda, sestavíme si nekompromisní punkovou kapelu, rozebereme si některé lidové písně a nakonec si všichni společně zazpíváme o tom co nám leze na nervy, protože správnej Čech není nikdy spokojenej.

Lukáš Pavlásek patří mezi průkopníky a nejvýraznější tváře české standup comedy, natočil desítky výstupů do pořadů Na stojáka a Comedy club a absolvoval stovky vystoupení. Jeho celovečerní speciál je esencí toho nejlepšího z jeho tvorby.

Více informací najdete na www.divadlonymburk.c…image Na Chesilské pláži
obrázek
23.10. 2018

S hlavními hrdiny, dvacátníky Florence a Edwardem, se poprvé setkáváme během jejich svatebního dne. Po katastrofě prvního sexuálního pokusu následuje hádka a zásadní rozhovor na Chesilské pláži...

Art kinoOsudy československé státní myšlenky
obrázek
23.10. 2018

Letos uplyne 100 let od vzniku samostatného Československa. 28. října 1918 se začala psát nová kapitola našich dějin. Přednáška našeho předního historika Roberta Kvačka ke 100. výročí založení samostatného československého státu.

image Neřež
obrázek
24.10. 2018

Koncert skupiny Neřež

Více informací najdete na www.divadlonymburk.c…image Ticho před bouří - ZRUŠENO (posun premiéry na rok 2019)
obrázek
24.10. 2018

Všechna tajemství jednou vyplují na povrch. Thriller plný zvratů a vášní s Mathew McConaugheym a Anne Hathaway.

image Po čem muži touží
obrázek
24.10. 2018

Kdo to má v životě těžší? Muži nebo ženy? Anna Polívková, Jiří Langmajer, Matěj Hádek a Táňa Pauhofová v komedii o věčném soupeření mužského a ženského světa.

„TYRŠÁK“ seniorům 2018
22.10. 2018 - 25.10. 2018

Sportovně relaxační týdenimage Po čem muži touží
obrázek
25.10. 2018

Kdo to má v životě těžší? Muži nebo ženy? Anna Polívková, Jiří Langmajer, Matěj Hádek a Táňa Pauhofová v komedii o věčném soupeření mužského a ženského světa.

Senior kino
LiStOVáNí: Kluk Z Kostek
obrázek
25.10. 2018

Scénické čtení o rodině, v níž otec hledá cestu k svému autistickému synovi. Dokáže se rozpadlá rodina kousek po kousku, kostku po kostce dát znovu dohromady?


image Zlomatka - A
obrázek
26.10. 2018

Abonentní představení

Divadlo v Řeznické již 12 let uvádí hru Zlomatka, kde v hlavní roli matky, která se nehodlá smířit s tím, že její syn je gay, exceluje Jitka Smutná. Kam až může zajít mateřská láska italské katoličky? Diego je mladý, krásný a inteligentní muž, který studuje na univerzitě. Jeho matka Anna je na něj velmi pyšná a v jeho studiu ho podporuje i za cenu toho, že se z ní občas stává lichvářka. Poté, co Diego přijede domů, aby se matce svěřil, že je gay a má milenecký vztah s Robertem se Anna rozhodne, že synů rozmar vyléčí. Uchyluje se tak od domácího věznění až k objednávce prostitutky, která má za úkol Diega svést a ukázat mu, že ženy jsou přece to, co on opravdu chce a potřebuje.

Děj od nevinného špičkování a úporného přesvědčování, že homosexualita není nemoc, která by se dala vyléčit, graduje až na hranici únosnosti a závěr rozhodne o tom, kdo s koho.

Více informací najdete na www.divadlonymburk.c…image Mars
obrázek
26.10. 2018

Marťanskou vědeckou stanici udržuje zastaralý robot Bot. Místo náhradních dílů přiletí čeští turisté, kteří se na Marsu chtějí oženit. Ale do vesmíru by neměl létat lidé, kteří nemají vyřešené svoje osobní problémy... Komedie Benjamina Tučka.

image Junglist Culture
obrázek
26.10. 2018

Mr. Kangaroo, Herax + Host DJ Stainlessimage Hard To Frame
obrázek
27.10. 2018

Koncert kapely.Pietní akt ke 100. výročí vzniku samostatného československého státu
28.10. 2018
image Když draka bolí hlava
obrázek
27.10. 2018 - 28.10. 2018

Barborka s Tomíkem tráví prázdniny u babičky a dědy v kovárně pod Dračí skálou, kde ze všech sil pracuje i pomocník dráček Čmoudík. Jednou děti objeví na zdi jeskyně starou mapu a Čmoudík začíná vyprávět napínavý příběh...

Odpolední dětské promítáníimage Johnny English znovu zasahuje
obrázek
27.10. 2018 - 28.10. 2018

Když je svět v ohrožení a tajná služba paralyzovaná, vrací se na scénu Rowan Atkinson. Dokáže muž, pro kterého jsou zmatky, chyby a omyly základním pracovním nástrojem, obstát i v moderním světě?

1 2 3 4 5 6 imageimage

Vyzkoušejte tabulkové zobrazení kulturního přehledu

Počet záznamů v této kategorii: 106


Kategorie byla naposledy aktualizována 19.10. 2018