Kalendárium akcíZOBRAZIT DNEŠNÍ AKCE

24. Den Postřižinského piva
obrázek
15.06. 2019

Tradiční festival nymburského piva, kdy se můžete těšit na vystoupení známých hvězd s doprovodným programem, doplněným o soutěže nejen pro děti, ale i pro dospělé.image Psí poslání 2
obrázek
15.06. 2019

Ve filmu Psí poslání 2, nalezne milovaný pes Bailey nový smysl života. Naváže pevné pouto s těmi, které zbožňuje, a společně se vydají na místa, která si nedokázali ani ve snu představit.

Podvečerní rodinné promítání
image Vrzavá Suzy v restauraci Na Žofíně
obrázek
15.06. 2019

Více informací najdete na www.vrzavasuzy.cz nebo na facebooku.

15. ročník NBK street tournament
obrázek
15.06. 2019

Pořádá BC Real Réma.

Nově 2 kategorie pro děti a to do 10 a do 13 let (dívky mohou být o rok starší). Kategorie 4 FUN (neregistrovaní, smíšené týmy a děti 14-17 let) a dále kategorie mužů a žen. Startovné 400/tým. Smečařská soutěž, trojky a šestky pro dětskou kategorii. Časy na plakátu jsou orientační a závisí na počtu účastníků a počasí.

Více informací a předběžné registrace na tel.: 603 800 114image Spitfire
obrázek
16.06. 2019

Příběh letounu Spitfire, vyprávěný posledními dosud žijícími veterány druhé světové války. Dokumentární film ohromí fantastickými záběry z ptačí perspektivy natočenými špičkovým leteckým kameramanem i vzácnými, archivními záznamy z bouřlivých čtyřicátých let, kdy byl tento letoun bezkonkurenčním králem nebes.

Art kino
PROMODANCE závěrečná taneční SHOW
16.06. 2019

Závěrečná taneční show studia Promodance. Vystoupí 300 dětí od 3 let z Nymburka / Poděbrad od začátečníků po profesionály. Předprodej místenek Komenského 2432, Nymburk.image Vox Nymburgensis s filharmonií Hradec Králové
obrázek
17.06. 2019

Výroční koncert k 30 letům existence souboru. Zazní slvné Te Deum pro sóla, sbor a orchestr, op. 103 Antonína Dvořáka, dále díla B. M. Černohorského, Peterise Vaskse a světová premiéra skladby Jana Krejčíka napsaná pro výročí Voxu nymburgensis. Provedení řídí Jan Mikušek.

Slavnostní závěrečný koncert festivalu B. M. Černohorského.

image Rodiče na tahu
obrázek
18.06. 2019

Salma Hayek a Alec Baldwin jsou Rodiče na tahu v bláznivé a nekorektní komedii o manželích a rodičích, kteří se čas od času ocitnou pod obra a jednou navíc zjistí, že jsou úplně švorc.image Poslední večery na Zemi
obrázek
19.06. 2019

Hypnotický romantizující neo noir nejtalentovanějšího ze současných čínských filmařů Gan Biho je magickou meditací o prostoru a času i enigmatickou básní o ztrátě a bolesti.

Art kinoDen pro sport
obrázek
19.06. 2019

Přijďte si vyzkoušet různé druhy sportů. Těšit se můžete na basketbal, volejbal, tenis, karate, dračí lodě, tanec, pole dance a také na ukázky Policie ČR se psy a záchrannou službu.

image Prodaná nevěsta
obrázek
20.06. 2019

Uvádí ZUŠ B. M. Černohorského Nymburk.
Pasování prvňáčků
obrázek
19.06. 2019 - 20.06. 2019

Do světa knih a fantazie přivítá královna Abeceda, šašek Háček a rytíř Písmenko čerstvé čtenáře z prvních tříd. Než budou děti pasovány na rytíře, musí své dovednosti předvést. Meč rytíře Písmenka je pak pasuje. Za svou čtenářskou dovednost dostanou šerpu, glejt, který pak mohou v knihovně vyměnit za čtenářský průkaz na 1 rok zdarma. Navíc na ně čeká knížka, která je určena právě a jenom prvňáčkům. Zveme rodiče i prarodiče prvňáčků na tuto slavnostní ceremonii.image Vím, že víš, že vím
obrázek
21.06. 2019

Hořkosladká komedie o tom, jak si udržet živé manželství.
Nezdá se vám, že pořád víc víme všichni všechno? Žena a muž. Jeden z našich světů. Komedie překvapení, zvratů, krásných lží, bouřlivých scén i italského humoru. Hra, ve které se snoubí všechno, co v dobré komedii nesmí chybět.
Původně úspěšný film byl před nedávnem adaptován pro divadlo. Lehká komedie závažného obsahu. Co se stane, když člověk začne na svůj život pohlížet očima těch druhých? Na počátku je pouhý omyl. Soukromý detektiv si splete sledovanou osobu, a místo manželky prominentního politika začne sledovat úplně obyčejnou rodinu. Co se skrývá pod pokličkou zdánlivě všedních dní všedního manželského páru středních let?

Hrají: Simona Stašová, Michal Dlouhý, Andrea Daňková, Vasil Fridrich / Petr Vančura

Produkce: Agentura HARLEKÝN

Autor: R. Giordano a R. Sonego, režie: Vladimír Strnisko, překlad: Karina Havlů.Rozloučení s muzeem
obrázek
21.06. 2019

Speciální rozlučkové prohlídky Vlastivědného muzea v Nymburce, které bude několik let uzavřeno z důvodu kompletní rekonstrukce. Přijďte se rozloučit se současnou expozicí a seznámit se s plány do budoucna.image Muži v černém: Globální hrozba
obrázek
20.06. 2019 - 21.06. 2019

Muži a ženy v černém vždycky chránili Zemi před šmejdem z vesmíru. Ve svém novém dobrodružství čelí dosud největšímu globálnímu ohrožení: zákeřnému dvojímu agentovi v organizaci Mužů v černém.

image KINO NA KOLEČKÁCH - Bohemian Rhapsody
obrázek
22.06. 2019

Mobilní letní kino Kino Na Kolečkách pro vás tentokrát připravilo film popisující hudební dráhu i jedinečnou životní a uměleckou jízdu Freddieho Mercuryho od založení skupiny Queen až po památný koncert Live Aid v roce 1985.

Předprodej vstupenek již nyní v Turistickém informačním centru Nymburk!image VZPOMÍNKOVÝ KONCERT na Ivanku Kořínkovou
obrázek
22.06. 2019

Pořádá Základní umělecká škola B. M. Černohorského Nymburk a Církev československá husitská.Nymburský andílek na tyči 2019
obrázek
22.06. 2019

Čtvrtý ročník soutěže v pole dance show.

Více na www.centrumprovsechn…
image Tajný život mazlíčků 2
obrázek
22.06. 2019 - 23.06. 2019

Z prvního dílu víme, co naši zvířecí kamarádi dělají, když nejsme doma. Jestli vás to vykolejilo, tak se připravte na další překvapení. V pokračování zjistíte, jak se vaši vícenozí miláčci vyrovnávají s velkými emocemi. A že to jsou často dramata!

Odpolední dětské promítání
Otevřený prostor
obrázek
23.06. 2019

Smyslem této akce je oživit veřejný prostor v našem městě. Tentokrát se zaměříme na „staré“ sídliště. Jde o místo, které není typickým aktérem kulturních akcí, ale je místem, kde lidé žijí. Přijďte s námi prožít pohodové letní odpoledne v ulicích mezi panelovými domy. Chybět nebude občerstvení, živá hudba nebo kreativní dílničky pro děti z workshopů Tvořílkova. Sousedské slavnosti, které patří jen lidem a jejich fantazii. Součástí akce bude i výstava fotografií s historií místa.1 2 3 4 5 imageimage

Vyzkoušejte tabulkové zobrazení kulturního přehledu

Počet záznamů v této kategorii: 83


Kategorie byla naposledy aktualizována 12.06. 2019