Kalendárium akcíZOBRAZIT DNEŠNÍ AKCE

image Becassine!
obrázek
21.08. 2019

Becassine je naivní, bezelstná, zasněná, vynalézavá, vždy upřímná, nevinná, věrná, otevřená, legrační, fascinovaná rychlostí, žasnoucí nad elektrickým osvětlením, velmi praktická, nešikovná, velkorysá, vždy plnící své sliby, chápající vše doslova a vždy připravená říct své male Loulotte, že ji má ráda všem navzdory.

Art kinoimage Uzly a pomeranče
obrázek
22.08. 2019

Film o lásce k dívce, co voní po pomerančích, o zauzlovaném vztahu s otcem, o péči o sestru, o statečnosti, odpovědnosti, o prvních šrámech života, jedním slovem o dospívání.

Senior kinoimage KINO NA KOLEČKÁCH - Jak vycvičit draka 3
obrázek
23.08. 2019

Mobilní letní kino Kino Na Kolečkách pro vás tentokrát připravilo dětský dobrodružný snímek o tom, jak chovat draky a být s nimi v dokonalé harmonii.

Ostrov Blp je dračí ráj obývaný Vikingy a draky. Bývalí odvěcí nepřátelé tu žijí v záviděníhodné harmonii. Vládne jim mladý náčelník Škyťák, který miluje létání s okřídleným parťákem Bezzubkou. A miluje svoji kamarádku Astrid, jen jí to ještě nestačil říct. Paradoxně právě láska se stane předzvěstí mračen, která se nad Blpem začnou stahovat. Škyťák je v tom nevinně, může za to bílá dračice Bleskoběska, jež doslova omráčí Bezzubku, který se pod jejím vlivem promění z obávaného Nočního běsu na nejistého puberťáka. Možná i proto včas ve vzduchu neucítí nebezpečí pro všechny draky, které se ke břehům ostrova blíží. Ve snaze najít pro ně nové útočiště se Škyťák a Astrid vydají pátrat po mýty opředeném Skrytém světu, v němž by se všichni draci mohli před touto hrozbou ukrýt. Najdou ho? A najdou ho včas?

Předprodej vstupenek již nyní v Turistickém informačním centru Nymburk!Výtvarná soutěž - Prázdniny v Nymburce
obrázek
01.07. 2019 - 23.08. 2019

Máte rádi Nymburk? Rádi malujete? Soutěž je určena jednotlivcům všech věkových kategorií. Technika ani formát nejsou omezeny. Soutěžní práce označte čitelně jménem autora, věkem, e-mailem a přineste nejpozději do pátku 23. 8. 2019 do Turistického informačního centra na adresu: Náměstí Přemyslovců 165. Z účastníků budou vylosováni výherci na Nymburském posvícení v sobotu 31. 8. 2019. Všechny kresby si poté budete moci prohlédnout v průběhu měsíce září.
Soutěžící souhlasí se zpracováním poskytnutých osobních údajů po dobu trvání soutěže, na jejichž základě bude probíhat vylosování tří nejlepších prací, které budou oceněny.
Velká letní soutěž
01.07. 2019 - 23.08. 2019

Mgr. Renáta Trtíková ve spolupráci s Turistickým informačním centrem Nymburk pořádá Velkou letní soutěž.
Město Nymburk má dlouhou historii spojenou s důležitými událostmi. Historie je vetkaná do ulic a zákoutí a jejím důkazem se pak stávají památníky, desky i nápisy. S touto letní soutěží vám nabízíme pátrání v ulicích města, kdy můžete novým pohledem prozkoumat známá místa i historické události.
Hrací plány si vyzvedněte v Turistickém informačním centru: Náměstí Přemyslovců 165 nebo zde stáhněte. Vyplněné zašlete e-mailem na infocentrum@meu-nbk.cz (předmět e-mailu: Velká letní soutěž) nebo doneste osobně do infocentra. Soutěž potrvá do pátku 23. 8. 2019. Z účastníků budou vylosováni výherci na Nymburském posvícení v sobotu 31. 8. 2019.

Vyplněním hrací karty soutěžící souhlasí se zpracováním osobních údajů po dobu trvání soutěže. Na základě těchto údajů bude probíhat vylosování tří nejlepších prací, které budou oceněny.image Ibiza
obrázek
23.08. 2019

Christian Clavier, známý z veleúspěšné francouzské komedie "Co jsme komu udělali?" je ideálním taťkou na pořádnou party a díky němu dostává filmový žánr "zpackané prázdniny" úplně nový rozměr.

Postřižinská Dočesná
obrázek
24.08. 2019

Pátý ročník Postřižinské dočesné nabídne česání chmele, doprovodný hudební program a samozřejmě občerstvení v podobě Postřižinského piva a další.
image Letní kino: Zelená kniha
obrázek
24.08. 2019

Oscarová roadmovie. Píše se rok 1962 a Tony dělá řidiče klavírnímu virtuosovi Dr. Donu Shirleymu. Spolu s ním se vydává na dvouměsíční turné po americkém Jihu.

Letní pohoda pod jasanem u kina a k tomu dobré jídlo a pití od Kino Káva.

image Mirai, dívka z budoucnosti
obrázek
25.08. 2019

Malý kluk Kun si užívá šťastného dětství a plné pozornosti rodičů. Ovšem jen do doby, kdy jeho svět zbortí právě narozená sestřička Mirai. Jemný film o křehkosti a kráse rodinných vztahů je ponořen do Hosodovy detailní animace a bezbřehé fantazie a představuje jedinečné dobrodružství pro diváky od 5 do 105 let.

Odpolední dětské promítáníimage Anna
obrázek
27.08. 2019

Za půvabem Anny Poliatovy, pařížské top modelky, se skrývá tajemství, díky kterému se ocitne v centru nebezpečné operace, rozehrané agenty soupeřících tajných služeb.

Film Luce Bessona je strhující a nervy drásající jízda plná překvapivých zvratů, vášnivých vztahů a dech beroucí akce.
image Bez věcí nad věcí
obrázek
29.08. 2019

Komediální příběh o tom nedůležitém v současném materiálním světě. Nejlepší přátelé Toni a Paul se na 100 dnů vzdají díky sázce všeho, co vlastní. Během této výzvy si možná uvědomí, že jediné, bez čeho nelze žít, je přátelství.

Senior kino
image Písničkářský trecitál na Žofíně
obrázek
29.08. 2019

Předposvícenská zahřívačka neboli warm-up. Vystoupí: Jarda Kříž, Saša Nikličová, David Šitavanc.image Před objektivem země
obrázek
08.07. 2019 - 30.08. 2019

Výstava fotografií země Karla Stellnera.Člověčí prázdniny
obrázek
01.07. 2019 - 30.08. 2019

Knihovna pro děti opět připravuje celoprázdninový program, tentokrát zaměřený na lidské tělo, jeho fungování a ochranu zdraví. Přijďte si do knihovny užít léto, jak se patří. Po celé prázdniny budou v dětském oddělení na děti čekat soutěže, kvízy, tvoření, pohybové aktivity a knížky s touto tematikou. Na závěr se opět můžete těšit na zábavné odpoledne s předáváním cen a speciální výlet.image Přes prsty
obrázek
29.08. 2019 - 30.08. 2019

Romantická komedie o lásce přes volejbalovou síť. Linda a Pavla jsou volejbalové spoluhráčky a kamarádky, kterým dva výrazní muži pořádně zahýbají se hrou.

Pošli pohled
obrázek
01.07. 2019 - 31.08. 2019

Soutěž na letní prázdniny vyhlašuje Dům dětí a mládeže.image Vrzavá Suzy
obrázek
31.08. 2019

Více informací najdete na www.vrzavasuzy.cz nebo na facebooku.Posvícenská zábava a diskotéka ve Dřeváku
obrázek
31.08. 2019

Posvícenská zábava s živou muzikou.

Rezervace na tel. 325 531 156.

Nymburské posvícení s jarmarkem
obrázek
31.08. 2019 - 01.09. 2019

Tradiční nymburské posvícení.
Nymburské posvícení je časem oslavy. Od původního významu posvícení s duchovním podtextem zůstala oslava - v ulicích města, mezi lidmi, je to čas setkávání se, zábavy a kultury. Nymburské posvícení, které se koná ruku v ruce s tradičním jarmarkem, si klade za cíl být celoměstským a celodenním multižánrovým festivalem, který si užijete, na němž se pobavíte a na který Vám zůstanou příjemné vzpomínky. Také letos je festivalové posvícení rozděleno do žánrových sekcí: hudební, divadelní, výtvarná scéna a nově i nový cirkus.
Více informací najdete na www.nkc-nymburk.czŽeny, které běhaly s vlky
obrázek
01.09. 2019

Více a další informace naleznete na sawacentrum@gmail.com či na facebooku SAWAcentrum.1 2 3 4 5 6 imageimage

Vyzkoušejte tabulkové zobrazení kulturního přehledu

Počet záznamů v této kategorii: 101


Kategorie byla naposledy aktualizována 21.08. 2019